KAŻDY POWINIEN MARZYĆ

Cześć! Dzisiaj chciałbym zmotywować Cią do marzeń! Ponieważ marzenia są sensem istnienia, a do tego kompletnie nic nie kosztują, czerpmy z nich całymi garściami.

Marzenia inspirują do działania, pobudzają nasze serca, umysły. Marzenia sprawiają, że chcę się codziennie wstawać. Ktoś, kto marzy o wielkich wizjach, nie wie co to zmęczenie i przeszkody, nie wie co to znaczy “nie da się” i nic wtedy nie jest mu straszne. W marzeniach wszystko jest możliwe. Twoim zadaniem jest tylko urzeczywistnić swoje marzenia, za wszelką cenę! Kieruj się sercem, nie słuchaj tych, którzy mówią, że to niemożliwe, że się nie da, to są tak zwani złodzieje marzeń. 

Pamiętaj – można wszystko co już jest, zrobić lepszym, tańszym lub bardziej dostępnym, również można stworzyć coś zupełnie nowego. Jeżeli Ci się wydaje, że już wszystko jest, to pozwolę sobie przytoczyć parę rzeczy niedawno powstałych:

– Tik Tok, setki tysięcy aplikacji było dotychczas, a jednak 🙂 

– Tesla, od dawna są budowane samochody elektryczne, jednak firma Elona Muska zrobiła to lepiej i bardziej dostępnie,

– Facebook, genialna platforma komunikacyjna, 

– Tablety, smartfony,

– czy też odkrycie Olgi Malinkiewicz, może ono odmienić wszystko to, co nas otacza (https://pl.wikipedia.org/wiki/Olga_Malinkiewicz).

Myślę, że przykłady można mnożyć od groma, są dowodem, że po prostu można i da się! Wszystko zależy od Twojego nastawienia, jeżeli będziesz mówić sobie, “nie umiem”, “nie mogę”, “nie dam rady”, to jak myślisz, dasz radę? Zrobisz coś? Osiągniesz swój cel? Zmień słowo NIE na JAK. Gdy będziesz zadawać sobie takie pytanie, zmieni się Twoje podejście do wszystkiego, co z pozoru nie jest możliwe.

Jak uważasz, dasz radę? Czego potrzebujesz aby zmienić tę sytuację, w której teraz jesteś, jak ją zmienić? Zadawaj sobie pytania i szukaj odpowiedzi! 

Just do it 🙂