Kilka słów o mnie

Cześć,

na imię mam Michał.

Lat: podobno za młody by umrzeć, a na Snapchata już za stary 🙂

W 13-tym miesiącu życia odkryto u mnie postępujący zanik mięśni i od tego czasu nic się w tym zakresie nie zmieniło.

Wobec tego na świat patrzę z innej pozycji (siedzącej), co pozwala mi dostrzec być może niedostrzegalne dla innych, więc postanowiłem, że będę dzielił się swoimi spostrzeżeniami z resztą świata. Nie ukrywam, że mam ambicję zmienić spojrzenie innych na życie osób z niepełnosprawnościami. Pragnę również wpłynąć pozytywnie na same osoby z dysfunkcjami, aby patrzyły na świat nie obwiniając nikogo za to, że akurat je to spotkało. Trzeba sobie z tym radzić najlepiej jak to jest możliwe! Będzie zatem o motywacji, o dążeniu do wyznaczonego celu. Będzie o poprawie życia! Więc będzie po trochu o wszystkim 🙂 Będę zachęcał do dobrych działań oraz zniechęcał do złych, niejednokrotnie ktoś w tekstach odnajdzie samego siebie, czego życzę, oby w tylko pozytywnych aspektach.

To nie jest blog ekspercki, ale kto wie, być może kiedyś taki powstanie. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od swojej sytuacji!

Co jeszcze…

Mam cudowną Sympatię która wspiera mnie we wszystkim, jest moją motywacją, podporą oraz całym dobrem tego świata.

Processed with VSCO with hb1 preset

Mam również rewelacyjną Mamę, dzięki której wyrosłem na chyba  przyzwoitego człowieka, ale zawsze mogę być jeszcze lepszy 🙂

Co istotne, nigdy wcześniej nie prowadziłem bloga, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Pewnie będzie zdarzało mi się popełniać gafy, z tego też powodu chętnie przyjmę każdy komentarz: krytykę, ale również słowa uznania 🙂 Chcę rozwijać się dla Ciebie, dostarczać wiedzy oraz emocji, które pozwolą spojrzeć Ci na na świat z innej perspektywy.

Jeżeli masz jakąś propozycję zapraszam do kontaktu: michal@poprawazycia.pl

A więc do dzieła,  życz mi  powodzenia 🙂